۱- خرید کتاب یا سایر اقلام فرهنگی از تاپان‌بوک بر مبنای قوانین و آئین‌نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد.

۲- کتب و اطلاع مربوط به کتب که در این سایت ارائه شده است براى استفاده شخصی و غیرتجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به تاپان‌بوک می‌باشد و هر گونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است. بدیهی است استفاده از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری، نیازمند ارائه درخواست کتبی یا الکترونیک به مدیریت سایت و اخذ مجوز کتبی از مدیریت سایت است.

۳- مراجعین محترم و خریداران گرامی هنگام سفارش کتاب یا سایر اقلام فرهنگی ملزم هستند تا اطلاعات صحیح و کامل را در سایت درج نمایند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.

۴- تاپان‌بوک هیچ‌گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۵- ارتباط تاپان‌بوک با مراجعین محترم از طریق پنل کاربری اعضا و میهمانان سایت برقرار می‌گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) در صورت لزوم با ایشان تماس گرفته می‌شود.

۶- تاپان‌بوک به هیچ‌عنوان اطلاعات کاربران اعم از نام، نشانی و تلفن تماس را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و همچنین با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد می‌گردد حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۷- هدف از ایجاد بخش نظرات در تاپان‌بوک، اشتراک گذاری تجربه خرید از سایت در کنار اطلاع از پیشنهادها و انتقادها مراجعین محترم سایت است.